Uunikute 19. Talveralli toimub 22. veebruaril 2020. Talveralli formaat tutvustamist ei vaja – taaskord on tegu regulaarsusralliga, kus kõige olulisem roll on ristsõna korrektsel ja õigeaegsel lahendamisel.
 
Ootame osalema vähemalt 30 aasta vanuse jõuvankriga, milletaolise tootmist alustati enne aastat 1985. Rasketehnikaga seekord osaleda ei saa. Ekipaažide suurused on piiratud kolmele täiskasvanud inimesele, kusjuures kolmas meeskonnaliige toob endaga kaasa 25 karistuspunkti nagu ka mõnel eelneval aastal. Erandiks segavõistkonnad, kus enam kui 50% koosseisust moodustavad naised, sel juhul karistuspunkte ei kaasne.  Rajale saab maksimaalselt 100 ekipaaži

Osalustasu on 49€/inimene (Vanatehnika klubide liitu kuuluva klubi liikmete võistkonnas 45€/inimene).

Talveralli start ja finiš on „Sakalamaa Šveitsis” ehk Tääksi külas, Põhja-Sakala vallas, Viljandimaal. Meid võõrustab Tääksi Spordiakadeemia, külarahvas on väga väga põnevil ja ootavad juba külalisi. Meeleolukast õhtusest programmist ei puudu pidu elava muusikaga, korralik kõhutäis ega ka saunad. Tääksis ja lähiümbruses on võimalik järgmisel päeval peale „võiduajamist” samuti aega veeta ja puhata. http://www.puhkama.ee/vaba-aeg.html 

Lähedal Suure-Jaanis on uus ja uhke tervisekeskus/ujula https://tervisekoda.ee/

Ööbimine toimub Tääksis ja lähedal asuvates majutuskohtades. Tääksis on võimalik ka väga soodsalt madratsil välja puhata (madratsid on meie poolt organiseeritud, linad ise kaasa võtta.), hinnaks on ainult hommikusöögi hind 5 eurot.

Voodis magamise luksus maksab seekord 25 eurot/öö. Tääksis on külalistemaja, Spordiakadeemia internaadi toad ja kohalikud on pakkunud välja ka mõned kodumajutusese võimalused. Ööbida saab ka Suure Jaanis ja Kildul. Oleme organiseerinud ka tasuta bussiühenduse, mis veab osalejad peole ja tagasi, kui Sinu ööbimiskoht jääb kaugemale. Tubasid ja ööbimiskohti jagab välja korraldaja! Võib varakult valmis mõelda oma seltskonna, kellega ollakse lahkelt nõus tubasid jagama.

Registreerimine ja rohkem infot:

https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=63370